Pamiętamy!
W piątek, kilka dni po obchodzonym 24 lipca Święcie Policji, krewni i przyjaciele poległych policjantów i pilotów spotkali się w Cisnej. Zapalając znicze w miejscu katastrofy śmigłowca, w której zginęli ich bliscy, w chwili ciszy, oddali im hołd.
W pierwszą rocznicę katastrofy, do której doszło 10 stycznia 1991 roku, policjanci i mieszkańcy Cisnej wznieśli na jej miejscu pamiątkowy obelisk. Miejsce pamięci poświęcił ówczesny proboszcz krośnieńskiej Fary ks. prałat Bronisław Jastrzębski. Każdego roku, 10 stycznia, 1 listopada i w dniu Święta Policji, przyjaciele, znajomi i krewni składają przy nim kwiaty. Kilka lat temu zmieniona została trasa czerwonego szlaku, aby turyści przemierzający Bieszczady mogli odwiedzić obelisk w miejscu katastrofy.
W piątek, kilka dni po obchodzonym 24 lipca Święcie Policji, policjanci na czele z Komendantem Powiatowym Policji w Lesku podinsp. Grzegorzem Koczerą, płk. dypl. pil. inż. Jan Urbaniak z przyjaciółmi, reprezentujący Stowarzyszenie Seniorów Lotnictwa Wojskowego RP oraz bliscy, uczcili pamięć swoich kolegów, którzy zginęli w tragicznym wypadku ponad 32 lata temu. W miejscu katastrofy śmigłowca funkcjonariusze zapalili pamiątkowe znicze za wszystkich tych, którzy już od nas odeszli.
10 stycznia 1991 roku zginęli:
* podkomisarz Marek Pasterczyk z Komendy Wojewódzkiej Policji w Krośnie
* aspirant Zdzisław Marciniak z Komendy Rejonowej Policji w Lesku
* starszy sierżant Roman Górecki z Komendy Rejonowej Policji w Lesku
* sierżant Bogusław Szuba z Komendy Rejonowej Policji w Lesku
* posterunkowy Jacek Typrowicz z Komendy Rejonowej Policji w Krośnie
* posterunkowy Marek Buda z Komendy Rejonowej Policji w Krośnie
* Kazimierz Wajda, pracownik Komendy Wojewódzkiej Policji w Krośnie
* kapitan pilot Paweł Prorok, dowódca załogi śmigłowca
* starszy chorąży pilot Roman Pakuła, drugi pilot śmigłowca
* młodszy chorąży Jacek Główka, technik pokładowy.
Pamiętamy o naszych Kolegach!